1

Per la gente

Juliánovské náměstí 3878/2, Brno   kontakty »
 

Pizzerie, restaurace, rozvoz se nachází v lokalitě Brno na ulici Juliánovské náměstí 3878/2. Vybrat si můžete z 94 položek v jídelním lístku.


2

Gourmet Restaurant

Škrobárenská 502/1, Brno   kontakty »
jídelna | kavárna | restaurace

Designová restaurace vycházející vstříc dnešnímu požadavku na rychlé stravování v průběhu oběda. Veškeré pokrmy vaříme na místě od základu z čerstvých surovin pod přísným dohledem šéfkuchaře a jeho teamu.


3

Projn

Rokytova 4259/1, Brno   kontakty »
jídelna

Polední rychloobslužná jídelna v brněnském obchodním centru LeRK je otevřena v pracovní dny, tedy pondělí - pátek vždy od 9:00 do 14:30 hod.


4

Navico

Zábrdovická 12, Brno   kontakty »
jídelna | restaurace | rozvoz

Restaurace a jídelna NAVICO je rodinný podnik se zaměřením na českou a moravskou kuchyni. Vaříme z kvalitních čerstvých surovin, které z větší části dodávají soukromí pěstitelé.


5

Henri

Řeznická 1, Brno   kontakty »
restaurace

Restaurace Henri se nachází v příjemném stylovém prostředí k posezení, ale i na oslavy. Kapacita restauracce je 60 míst.


6

Dino's Caffé

Brno   kontakty »
bar | pizzerie | restaurace

Restaurace byla uzavřena.


7

Majlontská Rychta

Sady 12, Brno   kontakty »
 

Pro Vás, naše hosty, máme připravenu skvělou kuchyni s pečlivým výběrem rozmanitých jídel, širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů, akce na vybrané nápoje a pokrmy. Do restaurace můžete zavítat na oběd za výhodné ceny denního menu, nebo na znamenitou večeři.


8

Indoš Restaurant

Jamborova 6, Brno   kontakty »
restaurace

Od září 2013 je INDOŠ RESTAURANT pro Vás otevřen v novém kabátě. Restaurace se nachází v Židenicích na ulici Jamborova 6.


9

Restaurace Onyx

Koperníkova 17, Brno   kontakty »
 

Onyx je moderně zařízená restaurace a bar v Brně-Židenicích, v těsné blízkosti obchodního domu Kaufland, asi 500m od velkého dopravního uzlu na Staré osadě. Nabízíme Vám skvělou kuchyni, příjemnou a profesionální obsluhu, kompletní bar, míchané nápoje.


10

Svitavská rychta

Stará osada 15, Brno   kontakty »
restaurace

restaurace s nekuřáckým salonkem s českou kuchyní, plzeňským pivem a pivem z malých pivovarů. nabízíme pečená kolena na černém pivu, pečená masitá žebra na medu, bramborákové speciality, poctivý guláš,, smažené řízky s domácím sladovnickým bramborovým salátem a další jídla podle poctivých receptur. vaříme pouze z čerstvého chlazeného masa, čerstvých bylinek a bez umělých dochucovadel.


1 2 Další RESTAURACE v Brně »


Máte restauraci?

plus_restaurant.gif Přidejte/upravte záznam »

Chybí vaše oblíbená?

plus_meal.gif Dejte nám svůj tip »


Portál restaurace Brno provozuje LUNCHTIME.cz - restaurace v Praze, Brně a Ostravě

creactive.cz

TOPlist